Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2019 12:47
Aladyn Disney
808V

Aladyn na nowym materiale. Disney zapowiada magiczną opowieść z aktorami

Disney zdecydował się na nową wersję „Aladyna”, w której zobaczymy prawdziwych aktorów. Korporacja przygotowuje widzów na premierę i z tej okazji możemy spojrzeć na kolejny spot zapowiadający historię.

Disney decyduje się odświeżać klasyczne historie i w przypadku „Aladyna” możemy liczyć na pełne odświeżenie opowieści z aktorami. Za tytuł odpowiada Guy Ritchie, którego możecie kojarzyć z między innymi „Sherlock Holmes”, „Porachunki”, „Kryptonim U.N.C.L.E.”, „Rejs na nieznane” czy też „Król Artur: Legenda miecza”.

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu. Częścią każdej podróży jest koniec

W rolach głównych wystąpią Mena Massoud ("Jack Ryan") jako Alladyn, Will Smith ("Jestem legendą", "Siedem dusz", "Ja, robot", "Faceci w czerni", "W pogoni za szczęściem") jako Dżin, Naomi Scott ("Power Rangers") jako księżniczka Jasmine, Marwan Kenzari ("Morderstwo w Orient Express") jako Jafar, Navid Negahban ("Homeland") jako Sułtan, Nasim Pedrad ("Saturday Night Live") jako Dalia.

Czy to może się udać? Nadal mam pewne obawy, ale pewnie znajdą się chętni, którzy zapoznają się z odświeżonym klasykiem. Film trafi do kin już 24 maja, a na zaprezentowanym materiale zobaczycie Dżina w dwóch wersjach.

Co warto przeczytać?

Tagi: nowy Aladyn od Disney na zwiastunie