SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2019 20:38
Asystent Google odpowiada na pytania dotyczące Wiedźmina
3328V

Asystent Google zna Wiedźmina. CD Projekt RED zaprasza do zabawy

Asystent Google jest od początku roku dostępny w Polsce. Google dba o nowe funkcje i stara się przygotować ciekawe elementy dla rodzimych użytkowników i dość niespodziewanie sztuczna inteligencja otrzymała pierwsze komendy dotyczące Wiedźmina.

16 stycznia odbyła się polska premiera Asystenta Google. Trudno jednak mówić o wielkim sukcesie, ponieważ początkowo usługa była dostępna dla małego grona odbiorców, a ponadto nie mogliśmy mówić o wielu niezbędnych funkcjach.

Wiedźmin 3 stracił blisko 10 godzin zawartości

Google już na początku roku potwierdziło, że wdrożenie usługi do nowego kraju to bardzo wymagający proces, który nie został zakończony. Firma będzie teraz systematycznie dbać o nowe funkcje i od dzisiaj możecie zapytać Asystenta o Wiedźmina.

Kim jest Wiedźmin?” oraz „Zagrajmy w Gwinta” – na te dwie komendy potrafi odpowiedzieć SI Google ale to dopiero początek. CD Projekt RED zaprasza do wymyślania nowych pytań – możecie je zadawać na Facebooku twórców growych przygód Geralta. Deweloperzy byli zaangażowani w prace z Google, bo już nawet teraz możemy usłyszeć od Asystenta odpowiedzi nagrane przez Jacka Rozenka.

Jest to oczywiście ciekawostka, ale jeśli lubicie takie bajery, to zachęcam do odwiedzenia profilu CD Projekt RED i zaangażowanie się w rozwój sztucznej inteligencji.

Źródło: CD Projekt RED

Tagi: Asystent Google google wiedźmin