Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2019 18:17
Nemesis Resident Evil
2210V

Resident Evil 3 Remake coraz bliżej? Capcom publikuje tajemnicze wiadomości

Capcom może szykować się do ujawnienia Resident Evil 3 Remake. Twórcy publikują wiadomości, które są łączone przez graczy z oczekiwaną produkcją.

Capcom ma za sobą bardzo udane miesiące. Firma systematycznie wrzuca na rynek bardzo mocne produkcje, które cieszą się fantastyczną popularnością. Według ostatnich plotek, studio ma skupić się na mocnym rozwoju uniwersum Resident Evil.

Capcom Home Arcade zapowiedziane. Znamy cenę i gry z mini-konsoli od Capcomu

Japończycy oficjalnie zapowiedzieli, że mogą zająć się odświeżeniem Resident Evil 3: Nemesis, ale wszystko zależy od oczekiwań graczy – firma nie chciała powiedzieć wprost, ale bardzo liczyła na dobre rezultaty Resident Evil 2 (2019). Na szczęście ostatni tytuł zanotował kapitalny wynik.

Wiele na to wskazuje, że Capcom małymi krokami szykuje się do ujawnienia nowej gry. Firma od dwóch dni prowadzi małą zabawę z fanami i publikuje tajemnicze zdjęcia.

Na pierwszej fotce widzimy Jill Valentine (główna bohaterka Resident Evil 3: Nemesis) z podpisem „Czy kiedykolwiek czułeś,że ktoś cię obserwuje...?”, następnie firma wrzuciła zdjęcia z ostatniego Resident Evil 2 (2019) upiększone słowami: „Najwyraźniej coś lub ktoś nie rozumie do czego służą drzwi... Co według Ciebie stało się z tą ścianą?”. Ta fotka jest również powiązana z RE3, ponieważ zdaniem niektórych graczy – to właśnie Nemesis mógł mieć związek z tą dziurą.

Najnowszy materiał (dzisiaj opublikowany) pokazuje scenę z Resident Evil 4 i Capcom w tym wypadku pyta o ulubioną broń. Warto tutaj na pewno wspomnieć, że wśród jednej z plotek dotyczących Resident Evil 3 pojawiła się informacja, według której gra jest inspirowana RE4 i ma zapewnić dodatkowe sekrety.

Źródło: https://www.dailystar.co.uk/tech/gaming/772858/Resident-Evil-3-Remake-teased-by-official-Capcom-channels-with-sneaky-Nemesis-clues

Tagi: Resident Evil resident evil 3 resident evil 3 remake Resident Evil 3: Nemesis