Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.04.2019 17:33
Xbox Numskull gadżety
1721V

Xbox z oficjalnymi gadżetami. Skarpetki, kubek i więcej

Numskull przygotowało kolejną serię gadżetów. Firma nawiązała współpracę z Microsoftem i w rezultacie gracze mogą nabyć kilka ciekawostek. W zestawie produktów pojawia się między innymi portfel.

Numskull od pewnego czasu przygotowuje bardzo ciekawe gadżety. Firma zadbała o oficjalne okulary PlayStation, serię przedmiotów dla fanów Spyro oraz miłośników Resident Evil, a teraz nadszedł czas na markę Xbox.

Xbox One S All-Digital Edition oficjalnie! Znamy cenę i datę premiery konsoli bez napędu

W maju do sprzedaży trafią gadżety dla wyznawców Xboksa, które mają trafić w gust sympatyków wszystkich konsol Microsoftu:

„Niezależnie od tego, czy jesteś fanem oryginalnego Xboksa i Xboksa 360, czy też cieszysz się najnowszymi hitami na Xboksie One, ta linia smakołyków z pewnością będzie niesamowitym dodatkiem do Twojej kolekcji”

Numskull przygotowało między innymi zawieszkę do kluczy, czapkę, portfel, podkładki (jako przyciski!), skarpetki, kubki, czy też stacje dokujące do kontrolerów. Pewnie nie wszystkie propozycje trafią w gust szerokiego grona odbiorców, ale jestem pewien, że znajdzie się wielu graczy, którzy zainteresują się między innymi podstawkami pod konsolę.

Źródło: https://www.thurrott.com/xbox/205195/numskull-launches-official-xbox-merchandise-range

Tagi: gadżety Numskull Xbox Xbox 360 Xbox One