Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.10.2017 11:48
Okulary PlayStation od Numskull mają odciążać wzrok i dawać przewagę w rozgrywce
1631V

Okulary PlayStation od Numskull mają odciążać wzrok i dawać przewagę w rozgrywce

Numskull prowadzi sprzedaż wielu oficjalnych, licencjonowanych gadżetów PlayStation, w tym m.in. skarpetek, portfeli, bluz i swetrów. Do tego asortymentu dołączyły właśnie... okulary , które mają rzekomo wyostrzać kontrast obrazu w grach.

Okulary "zerówki" (czyli nie z soczewkami korekcyjnymi, ale ze zwykłymi szkłami) to najnowszy licencjonowany produkt PlayStation, jaki wprowadza do swojej oferty Numskull Designs.

Okulista ostrzega przed złym wpływem gogli VR

Produkt, który możecie obejrzeć dokładnie w naszej galerii ma oferować "filtr niebieskiego światła, bijącego z ekranu, który chroni oczy" oraz "zmniejszać oślepianie UV, zapewniając ostrzejsze detale na ekranie i zwiększoną percepcję kontrastu". Co więcej - rzeczone bryle mają też "zapewniać przewagę w gamingowej rywalizacji" i odciąż wzrok w trakcie "długich gamingowych maratonów".

Brzmi rewelacyjnie. Niestety praktyka pokazuje, że tego typu gadżety "optyczne" rzadko spełniają swoją funkcję. Może po prostu lepiej zmniejszyć jasność/dopasować balans bieli TV w ciemnym pokoju, niż zakładać na nos takie okulary?

Sprzęt jest już dostępny na brytyjskim (za 25 funtów) i amerykańskim (za 38 dolarów) Amazon. W zestawie znajduje się miękkie etui do przenoszenia okularów. Produkt uzyskał oficjalną licencję PlayStation.

Źródło: http://www.numskull.co.uk/official-ps4-gaming-glasses/

Tagi: Amazon humor kontrast Numskull okulary okulistyka tv

Nie przegap