Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 13:44
Resident Evil 2 z serią gadżetów. Producent przedstawia wszystkie przedmioty
905V

Resident Evil 2 z serią gadżetów. Producent przedstawia wszystkie przedmioty

Resident Evil 2 jest jedną z najważniejszych produkcji pierwszych miesięcy 2019 roku. Gra elektryzuje wszystkich miłośników horrorów, więc Numskull Designs przygotowało zestaw najróżniejszych gadżetów, które mogą zainteresować graczy.

Nie będziemy w 2019 roku narzekać na brak mocnych premier. Już 25 stycznia zadebiutuje Resident Evil 2, który został przez Capcom całkowicie odświeżony. Deweloperzy zadbali o nową oprawę, dopracowali wątki, a nawet szykują dla nas nowe wyzwania.

Resident Evil Reboot bez Jamesa Wana

Tytuł jest wyczekiwany przez graczy z całego świata, więc mogliśmy się spodziewać, że Capcom znajdzie partnera, który przygotuje serię gadżetów. Za projekt jest odpowiedzialny Numskull Designs – firma stworzyła między innymi kolekcjonerskie przedmioty dla sympatyków Spyro.

W przypadku Resident Evil 2 możemy kupić koszulki, czapkę, świeczkę, latarkę, piny, czy też zawieszkę do kluczy. Najciekawiej z mojej perspektywy wygląda odznaka – w tym wypadku nie zapomniano nawet o porządnym pudełku.

Numskull Designs stworzyło również gadżety do Residnet Evil 7 – wszystkie elementy znajdziecie w tym miejscu, a poniżej możecie spojrzeć na małą prezentację.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gadżety Resident Evil 2 (2019)

Nie przegap