SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 20:47
Battlefield Bad Company 3 trafi na PlayStation 5 i Xbox Scarlett
1787V

Battlefield: Bad Company 3 ma trafić na PlayStation 5 i Xbox Scarlett

DICE podobno pracuje już nad nowym shooterem, który już ze względu na wykorzystaną markę powinien rozbudzić oczekiwania wielu graczy. Twórcy sięgnęli podobno po Battlefield: Bad Company 3 i tytuł zmierza na PlayStation 5 i nowego Xboksa. To podobno jedna z next-genowych perełek.

Już w grudniu 2017 roku informowałem naszą społeczność o rozwoju dwóch gier z uniwersum Battlefield. DICE Sweden miało rozwijać grę w czasach II wojny światowej, a DICE LA pracować nad przygotowaniem Battlefield: Bad Company 3.

Informacje o PlayStation 5

Teraz temat powraca, bo podobno zespół z Los Angeles przygotowuje się do premiery Battlefield: Bad Company 3. Gra powstaje od kilku lat i ma zadebiutować pod koniec 2020 roku – będzie to pierwsza odsłona serii przygotowana na PlayStation 5 i Xbox Scarlett.

Temat powraca w dość niespodziewanym momencie. Pod koniec ubiegłego roku jeden z europejskich deweloperów podzielił się wstępnymi informacjami dotyczącymi next-genów. Część szczegółów została dzisiaj potwierdzona przez Sony, więc gracze zdecydowali się przyjrzeć udostępnionym konkretom. Zdaniem informatora, DICE pracuje nad Battlefield: Bad Company 3 i produkcja ma trafić na rynek właśnie pod koniec przyszłego roku. W sumie nie jest to wielkie zaskoczenie, bo jak wiemy tytuł był już kreowany kilka lat temu.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale trudno nie odnieść wrażenia, że postawienie na markę Bad Company wydaje się sensowne – gracze od dawna czekają na powrót tego IP.

Źródło: https://www.gamerevolution.com/news/525749-battlefield-bad-company-3-next-gen-consoles

Tagi: battlefield: bad company 3 DICE Electronic Arts playstation 5 plotka xbox scarlett