SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2017 15:11
Battlefield 2018 może zaprowadzić graczy na front II wojny światowej. Battlefield: Bad Company 3 też powstaje
2744V

Battlefield 2018 może zaprowadzić graczy na front II wojny światowej. Battlefield: Bad Company 3 też powstaje

Na początku tygodnia informowaliśmy naszych czytelników o gorących plotkach dotyczących powrotu Battlefield: Bad Company. Według najnowszych informacji, chociaż gra wciąż powstaje, to w przyszłym roku mamy otrzymać strzelankę w czasach II wojny światowej.

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że to nadal nie są potwierdzone informacje, jednak tym razem sprawą zainteresowała się redakcja Eurogamer.net, która zdecydowała się zbadać sprawę ze swoimi informatorami.

Battlefield: Bad Company 3. Powrót do Wietnamu bez mikrotransakcji z Battlefront II. Plotki o nowej grze DICE

Ostatnie informacje ujawnił YouTuber o pseudonimie AlmightyDaq, który był pewien, że w 2018 roku zagramy w Battlefield: Bad Company 3. Informator otrzymał szczegóły dotyczące trybów, fabuły, miejscówek, czy też nawet mikrotransakcji.

Jednak swoje pięć słów w całym temacie postanowił przedstawić jeszcze Levelcap, czyli jeden z najbardziej znanych YouTuberów zajmujących się Battlefieldem, który już wielokrotnie błyszczał ujawniając konkretne przecieki dotyczące serii. Jego zdaniem AlmightyDaq nie ma racji i w 2018 roku nie zagramy w Bad Company 3. 

Redaktor Eurogamera następnie skontaktował się z AlmightyDaq, który przyznał, że powstają dwie gry – DICE Sweden pracuje nad Battlefield w czasach II wojny światowej, a DICE LA tworzy Battlefield: Bad Company 3.

Najwidoczniej Levelcap miał sporo racji, ponieważ AlmightyDaq zdecydował się przedstawić drugi materiał, na którym przyznaje, że Szwedzi pracują nad drugą wojną światową. Jednocześnie twórca usunął z tytułu swojego materiału datę premiery, co oczywiście nie jest przypadkowe.

Zdaniem najnowszych plotek w 2018 roku swój tytuł przedstawi DICE Sweden, który zaprosi graczy do kontynuacji Battlefield 1 – w sumie jest to bardzo logiczny krok.  

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-12-15-no-2018s-battlefield-game-isnt-bad-company-3

Tagi: battlefield battlefield 2018 DICE Electronic Arts