Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 16:00
zwiastun God’s Trigger
881V

God’s Trigger na premierowym zwiastunie. Techland pokazuje dynamiczną walkę

Techland właśnie zaprezentował God’s Trigger. Produkcja przygotowana przez studio One More Level otrzymała efektowny zwiastun przed samą premierą. Tytuł wyląduje na naszych sprzętach pod koniec tygodnia.

God's Trigger zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych już 18 kwietnia. Gra jest przygotowywana przez studio One More Level, ale to Techland jest światowym wydawcą.

Techland na fali. 16 mln graczy w Dying Light i duży zysk w 2018 roku

Premierowy zwiastun God's Trigger daje nam przedsmak akcji przygotowanych przez uzdolnionych twórców. Gracze otrzymają szansę powstrzymania Apokalipsy i w tym celu muszą zniszczyć dosłownie każdego. Podczas rozgrywki liczy się nie tylko skuteczność, ale szybkość oraz styl, więc możemy liczyć na niezwykle interesujące męczenie paluchów.

W God's Trigger otrzymamy ośmiogodzinną opowieść, która będzie dostępna dla samotnych wilków oraz fanów kooperacji. Techland z tej okazji przygotował nawet specjalny konkurs:

Z okazji premiery gry God’s Trigger Techland Publishing przygotował piekielnie atrakcyjne nagrody dla jednego zwycięzcy w trybie solo oraz zwycięskiej dwójki w kooperacji, którzy dowiodą swych krwawych zdolności w walce. Gracze, którzy są gotowi siać zniszczenie w najbardziej widowiskowy sposób, powinni opublikować swoje nagrania z gry w serwisie YouTube, opatrzyć je tagiem #GodsTrigger i zawrzeć “God’s Trigger” w tytule materiału. W ten sposób wchodzą do gry o ultramocne laptopy dla graczy firmy Alienware.

Tagi: God's Trigger One More Level Techland

Nie przegap