Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 13:35
Gra o Tron 8 pobiła rekord oglądalności
1291V

Gra o tron 8 z rekordową oglądalnością. HBO chwali się wynikiem

Pierwszy odcinek ósmego sezonu „Gry o tron” został bardzo ciepło przyjęty przez widzów z całego świata. HBO pochwaliło się pierwszym rezultatem, który potwierdza tylko jedno: stacja posiada w swojej garści najpopularniejszy serial.

„Gra o tron” powróciła. Widzowie mogą teraz z wypiekami na twarzy wyczekiwać na kolejny epizod ósmego sezonu, a HBO podkręca zainteresowanie przedstawiając pierwsze wyniki oglądalności.

Gra o Tron – recenzja 1 odcinka 8 sezonu. Zima wróciła!

Na pewno warto zaznaczyć, że najchętniej oglądanym odcinkiem „Gry o tron” był dotychczas finał poprzedniego sezonu, który przyciągnął przed ekrany 16,9 mln widzów. Teraz HBO pochwaliło się nowym rekordem – 17,4 mln zainteresowanych zobaczyło początek ostatniej opowieści.

Sytuacja jest naprawdę interesująca, ponieważ możemy przypuszczać, że to dopiero początek kapitalnych wyników HBO – poprzedni sezon rozpoczynał swój bieg od 16,1 mln widzów i systematycznie notował coraz lepsze rezultaty.

Rekord nie jest raczej wielkim zaskoczeniem. HBO zainwestowało olbrzymie pieniądze w przygotowanie tego serialu, a kampania marketingowa w odpowiedni sposób wprowadziła fanów w opowieść.

Źródło: https://deadline.com/2019/04/game-of-thrones-ratings-series-high-final-season-debut-kit-harington-emilia-clarke-hbo-1202596119/

Tagi: Gra o Tron HBO rekord