Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.04.2019 10:37
god of war
5315V

God of War. Easter Egg w gratisowym motywie podpowiada, że dostaniemy sequel

Sony udostępniło wczoraj darmowy, dynamiczny motyw z God of War do menu PS4. Okazuje się, że ukryto w nim mały Easter Egg.

Jeśli przyjrzeć się grafice użytej w dynamicznym motywie z God of War (2018), który został udostępniony gratisowo wczoraj, to okazuje się, że deweloperzy przemycili w nim mały smaczek.

Darmowy dynamiczny motyw z God of War

Na łajbie umieszczono w czcionce stylizowanej na zapis runiczny zdanie: "Ragnarok is Coming" ("Ragnarok nadciąga"). Ragnarok to w mitologii skandynawskiej finalne przeznaczenie bogów, którzy mają zmierzyć się na końcu świata z olbrzymami pod wodzą Lokiego. W efekcie tej konfrontacji świat ludzi i bogów ulegnie zniszczeniu.

Dla osób, które zaliczyły już God of War z 2018 roku jest to oczywista zapowiedź sequela ponownie w skandynawskich realiach. Niektórzy mówią już nawet o tym, że otrzymamy całą trylogię God of War osadzoną w mitologii nordyckiej. Wszystko by się zgadzało, bo wczoraj reżyser Cory Barlog zapowiedział, że God of War nie otrzyma DLC. Wychodzi na to, że Santa Monica skupia się intensywnie na tworzeniu kontynuacji. Ciekawe czy zdążą jeszcze na obecną generację konsol?

Źródło: https://twistedvoxel.com/new-god-of-war-ps4-dynamic-theme-easter-egg/

Tagi: God of War God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment