Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.04.2019 13:35
Titanfall 2 zapowiadało Apex Legends
2337V

Zakończenie Titanfall 2 zapowiadało nadejście Apex Legends

Premiera Apex Legends zaskoczyła praktycznie całą naszą branże, a sukces jaki osiągnęła gra jeszcze bardziej wprawił w osłupienie wielu branżowych specjalistów. Okazuje się jednak, że Respawn Entertainment zapowiedziało swój hit już ponad 2 lata temu!

Niektórzy deweloperzy bardzo lubią bawić się z nami w kotka i myszkę, rzucając w nas tajemniczymi zapowiedziami swoich przyszły gier w taki sposób, abyśmy się o tym praktycznie nie zorientowali.

Temat tygodnia. Wielki spór o poziom trudności w grach wideo

W ostatnich latach flagowymi przykładami takiego działania były dwie sytuacje. Najpierw Bungie umieściło w Halo 3: ODST plakat z widokiem Ziemi oraz napisem "Destiny Awaits", co było niebezpośrednią zapowiedzią współpracy z Activision nad serią Desitny.

Dalej Naughty Dog postanowiło zasiać w naszych głowach kiełkujące ziarenko ciekawości i w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a umieściło w jednym barze gazetę, w której widniał artykuł pod tytułem „Naukowcy wciąż próbują zrozumieć działanie śmiercionośnego grzyba.". To oczywiście było małą zapowiedzią The Last of Us.

Teraz zaś na jaw wychodzi, że Respawn Entertainment zapowiedziało nadejście Apex Legends już w zakończeniu kampanii fabularnej Titanfall 2. Dziś otrzymaliśmy od naszego czytelnika screen, który pokazuje, że pod koniec jedna z postaci pokazuje nam ulotkę z napisem APEX, która utrzymana jest w obecnych barwach logotypu gry. 

Całość jest oczywiście powiązana z fabułą T2, albowiem rzeczony przedmiot odnosi się do grupy najemników APEX Predators. Niemniej jednak, nie bez powodu wybrano taką prezentację zakończenia.

Informację podesłał Norbert Grzelak - wielkie dzięki dude :) 

Źródło: info od czytelnika

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall 2