Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.04.2019 11:40
Ni no Kuni - zwiastun
834V

Ni no Kuni doczeka się własnego filmu anime! Przy filmie pracują autorzy dwóch gier

Ni no Kuni jest bez wątpienia jedną z najlepszych serii jRPG-ów w naszej branży i zgodzi się z tym każdy, kto miał z nią kontakt. Wyjątkowa magia, która bije od obu jej odsłon potrafi wprawić w zachwyt, zwłaszcza, że swoją rękę przyłożyło do niej Studio Ghibli.

Level-5 ogłosiło właśnie, że nawiązało współpracę z Warner Bros. oraz Studiem Ghiibli i wspólnie przygotują dla nas film anime osadzony w magicznym świecie Ni no Kuni.

Krótka historia Akihiro Hino, Ni no Kuni i Level-5

W czwartek w Sieci pojawił się pierwszy zwiastun prezentujący animowaną adaptację sagi stworzonej przez Level-5. Póki co nie znamy szczegółów dotyczących fabuły nadchodzącego filmu, lecz poniższe wideo rzuca nieco światła na szykowaną opowieść. Para młodzieńców cudem uratuje się przed śmiercią pod kołami ciężarówki, co przeniesie ich nagle do tego drugiego, magicznego świata.

Ni no Kuni nie będzie tworzone bezpośrednio przez Studio Ghibli, lecz utrzyma charakterystyczną dla niego kreskę. Bardzo dobrą informacją jest to, że reżyserem filmu jest Yoshiyuki Momose, czyli jegomość pracujący jako reżyser cut-scenek w Ni No Kuni: Wrath of the White Witch oraz character designer przy Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Muzyką zaś zajmie się sam Joe Hisaishi, a jego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.

Czekacie? Bo ja to przyznam szczerze, zacząłem jarać się jak mały dzieciak :) 

Tagi: level 5 Namco Bandai ni no kuni: wrath of the white witch