Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.04.2019 12:11
Horizon Zero Dawn Guerrilla Games
6007V

Horizon: Zero Dawn 2 potwierdzone przez aktorkę głosową. Nowy God of War w produkcji

Guerrilla Games pewnie nie w taki sposób chciało potwierdzić przygotowanie nowej produkcji. Janina Gavankar postanowiła podczas ostatniej rozmowy wspomnieć o Horizon: Zero Dawn 2... A według redaktora Kotaku, powstaje także nowy God of War.

Janina Gavankar to aktorka głosowa, którą możecie kojarzyć ze Star Wars: Battlefront II (2017). Kobieta wcieliła się w główną bohaterkę – Iden Versio – ale także miała okazję zagrać jako Tatai w dodatku do Horizon Zero Dawn.

Horizon: Zero Dawn z genialnym wynikiem. Sony świętuje

Gavankar znajduje się właśnie na Star Wars Celebration, podczas którego aktorka głosowa odpowiedziała na pytanie dotyczące Horizon Zero Dawn. Jedna z fanek zapytała o produkcję Guerrilla Games, a kobieta dość niespodziewanie odpowiedziała:

„To niesamowite, poczekaj aż zobaczysz kontynuację. Umrzesz – znam kilka sekretów! Umrzesz!”

Wypowiedź aktorki znalazła się nawet na Twitchu, jednak ktoś (Guerrilla Games?) zadbał o ściągnięcie materiału. Pojawienie się tytułu nie jest oczywiście niespodzianką, jednak na pewno dobrą wiadomością dla fanów pierwowzoru.

Warto na pewno wspomnieć, że Guerrilla Games potwierdziło znaczące poszerzenie swojego zespołu. Twórcy mają w przeciągu dwóch lub trzech lat zatrudnić około 250 do nawet 400 deweloperów. Dodatkowo ostatnie oferty pracy sugerowały prace nad kontynuacją.

Sytuację postanowił podgrzać Jason Schreier, dziennikarz Kotaku, który jednym zdaniem podsumował całą sytuację:

„Nie chcę, by to był dla Was za duży szok, ale nowy God of War także powstaje.”

Tagi: Guerrilla Games horizon: zero dawn Sony Interactive Entertainment