Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2019 07:00
Reggie Fils-Aime z Nintendo Switch
1096V

Nintendo Direct ma odbyć się w tym tygodniu. Ostatnie show Reggiego Fils-Aime'a

Nintendo już potwierdziło swoje przybycie na E3, gdzie zobaczymy nowe produkcje zmierzające na Nintendo Switcha, ale zdaniem najnowszych przecieków, firma szykuje się do kolejnego show. Jeszcze w tym tygodniu ma odbyć się pożegnalny Nintendo Direct.

Od kilku dni pojawiają się w Sieci kolejne doniesienia dotyczące nowego wystąpienia Nintendo. Japończycy mają szykować interesujący Nintendo Direct, który może okazać się istotnym show dla wszystkich sympatyków Big N.

Nintendo Switch pod każdą strzechą?

11 kwietnia podobno odbędzie się Nintendo Direct przedstawiający nowe szczegóły dotyczące gier zmierzających na Nintendo Switcha. Japończycy mogą pokazać między innymi: Animal Crossing (2019), Pokemon Sword/Shield, The Legend of Zelda: Link's Awakening, Super Mario Maker 2 i Luigi's Mansion 3, a niektórzy wierzą nawet w prezentacje Persona 5 oraz Metroid Prime Trilogy.

Wydarzenie ma mieć jeszcze jedno zadanie – już 15 kwietnia na emeryturę odejdzie wieloletni pracownik Nintendo, a zarazem szef amerykańskiego oddziału, Reggie Fils-Aime. Mężczyzna przez lata pojawiał się na imprezach korporacji, od czasu do czasu miał okazję zabłysnąć ciekawymi materiałami, ale jednocześnie systematycznie w bardzo mądrych słowach wypowiadał się o działaniach Nintendo.

Nintendo Direct ma być w pewien sposób pożegnaniem Amerykanina, więc w Sieci nie brakuje opinii, według których Reggie mógł otrzymać od Nintendo przyjemność pokazania światu nowych Nintendo Switchów – według doniesień w 2019 roku na rynku zadebiutuje mocniejsza oraz wychudzona wersje konsoli. Trudno trochę w to uwierzyć (E3 wydaje się zdecydowanie lepszy miejscem na taką prezentację), jednak informatorzy są pewni jednego: nadciąga naprawdę ciekawe wydarzenie, które powinni obserwować posiadacze Nintendo Switchów.

Źródło: https://wccftech.com/nintendo-direct-april-11-2019-rumor/

Tagi: nintendo direct Nintendo Switch Reggie Fils-Aime