Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2019 15:47
Kitana na nowym zwiastunie Mortal Kombat 11
1463V

Mortal Kombat 11 na świetnym zwiastunie live-action. Kitana wkracza do walki

Ed Boon właśnie zaprezentował materiał promujący Mortal Kombat 11. Zwiastun w kapitalny sposób pokazuje produkcję, a jednocześnie potwierdza pojawienie się w tytule Kitany.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 23 kwietnia. Bijatyka zawędruje także na Nintendo Switcha, ale posiadacze konsoli Nintendo muszą zaczekać na grę dodatkowy miesiąc.

Mortal Kombat 11 (PS4, Xbox One, Switch, PC). Premiera, cena, edycje kolekcjonerskie

Dzisiaj otrzymaliśmy kawał ciekawego materiału promującego Mortal Kombat 11. Twórcy zdecydowali się na zwiastun live-action, który pojawi się w wybranych stacjach telewizyjnych. Jak podaje Warner Bros. - spot przedstawia koncepcję, według której każdy z nas posiada w sobie wojownika. To właśnie ta wewnętrzna siła pcha śmiałków do pojedynków.

Zgodzicie się z tymi słowami? Dla mnie najważniejsze jest jedno – Kitana pojawi się w Mortal Kombat 11! Księżniczka Edenii pokazała swoje moce pierwszy raz w Mortal Kombat II.

Autorzy małymi krokami kompletują skład bohaterów, którzy trafią do Mortal Kombat 11 – w tytule od początku pojawi się około 25 wojaków, a kolejnych 5-6 herosów trafi do gry w późniejszym terminie.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.

Nie przegap