Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.04.2019 13:01
Borderlands 3 ekskluzywnie na Epic Games Store
3115V

Borderlands. Wściekli fani Steam bombardują całą serię negatywnymi ocenami

Epic Games Store rośnie w siłę i pozyskuje coraz potężniejszych partnerów biznesowych. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że na platformę trafią gry Quantic Dreams, The Outer Worlds, a nawet Borderlands 3.

Jak można było się łatwo domyślić, taki stan rzeczy bardzo nie podoba się miłośnikom Steama, dlatego też, aby wyrazić swój gniew i niezadowolenie, gracze wystawiają masowo negatywne oceny każdej z poprzednich odsłon serii Borderlands.

Red Dead Redemption 2 ma wylądować na PC jako pełen exclusive Epic Games Store

W przeciągu 3 ostatnich dni cały cykl autorstwa Gearbox Software został wręcz zbombardowany słabymi ocenami na platformie Valve, a jedynym tego powodem jest oczywiście półroczna ekskluzywność Borderlands 3 na Epic Games Store.

Łącznie gracze wystawili ponad 4 tysiące "łapek w dół", co miałoby pokazać deweloperom oraz Epic Games, że takie praktyki nie są pochwalane wśród społeczności marki. Jednakże tutaj Valve wykonało dobrą robotę i oznaczyło ten spam jako "oceny niezgodne z tematem" i ukryło wyniki od zwykłych osób odwiedzających Steam. 

Co ciekawe powstała też druga, nieco skromniejsza, fala pozytywnych ocen dla każdej z wymienionych gier, gdzie fani jasno piszą o tym, że wystawiają je tylko dlatego, że uważają zachodzące zjawisko za bardzo niesprawiedliwe, ponieważ decyzja wydawcy nie ma wpływu na jakość obecnych gier.

Tagi: borderlands Epic Games Store review bombing Steam

Nie przegap