Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.04.2019 11:18
Red Dead Redemption 2
3259V

Red Dead Redemption 2 ma wylądować na PC jako pełen exclusive Epic Games Store

Red Dead Redemption 2 jest grą wprost wybitną i dowodem na to, że Rockstar Games wciąż potrafi dokonać istnych cudów ze swoimi dziełami. Teraz gdy jesteśmy kilka miesięcy po konsolowej premierze, zaczynają coraz intensywniej pojawiać się plotki o wersji na PC.

A jak dobrze wiemy, posiadacze komputerów osobistych wyczekują nadejścia pecetowej wersji tego świetnego westernu niczym na pojawienie się kogoś świętego.

Borderlands 3 trafi do Polski w 4 wersjach. Znamy ceny – gra bez polskich napisów

Gdy Take-Two i Rockstar milczą w tej sprawie, do Sieci trafia co jakiś czas kilka mniej lub bardziej wiarygodnych plotek. Teraz na serwisie 4chan pojawiła się bardzo ciekawa pogłoska dotycząca tego, że Red Dead Redemption 2 rzeczywiście ma pojawić się na pecetach, ale jest w tym wszystkim mały haczyk.

Red Dead Redemption 2 nigdy nie opuści Epic Games Store

Według anonimowego informatora, który kilkukrotnie ujawnił parę realnych informacji, dzieło Rockstar Games ma trafić wyłącznie na Epic Games Store. Take-Two dogadało się bowiem z Epic Games tak, że dostanie 100% dochodów z każdego sprzedanego DLC do gry, dzięki czemu wydawca zgodził się na całościową wyłączność Red Dead Redemption 2 na sklepie twórców Fortnite.

Oznacza to, że RDR 2 nigdy nie pojawi się na Steam i żadnej innej platformie cyfrowej dystrybucji.

W Red Dead Redemption 2 zagramy już w wakacje?

Ile jest w tym prawdy nie wiadomo, ale podobno mamy się o tym przekonać już 22 kwietnia, gdy ogłoszona zostanie komputerowa wersja westernu. Dodatkowo przygody Artura Morgana mają trafić do sprzedaży już 9 lipca 2019 roku.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two