Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.04.2019 09:56
halo, master chief
822V

Halo: The Master Chief Collection. Aktualizacja zwiększa płynność sieciowych starć. Beta już w kwietniu

Beta testy pecetowej wersji Halo: The Master Chief Collection mają się rozpocząć już w kwietniu. Deweloperzy już kładą fundamenty pod to wydarzenie.

Halo: The Master Chief Collection otrzymało kolejną dużą aktualizację, która wprowadza szereg zmian.

Rage 2 z kolejnym gratisowym narratorem

Przede wszystkim aktualizacja "ulepsza przesył pakietów danych wysyłanych przez serwer w Halo 2, Halo 2 Anniversary, Halo 3 i Halo 4". Oznacza to, że każda z wymienionych gier powinna działać z lepszą płynnością i bez efektu rubber bandingu. Zamiast 15 pakietów informacji na sekundę, klient i serwer będą się teraz komunikować 60 razy na sekundę.

Wg deweloperów takie usprawnienie powinno się przełożyć na znacznie płynniejszą zabawę online. Zmiana dotyczy dedykowanych serwerów i rozgrywek peer-to-peer.

W aktualizacji zmieniły się też ekrany ładowania, które zapewniają znacznie więcej informacji, przede wszystkim o startowej broni, limicie czasowym, Gamertagach ludzi w starciu itp. Zmieniono również ekrany ładowania w kampanii.

Beta testy Halo: The Master Chief Collection w wersji na XOne i PC mają się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu. W testowaniu udział wezmą tylko osoby, które zarejestrują się na tej stronie.

Na oficjalnej stronie Halo znajdziecie pełną listę zmian z aktualizacji.

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft Game Studios