Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2019 14:27
borderlands 3
878V

Borderlands 3 może zadebiutować w tym roku. Zwiastun skrywa podobno datę premiery

Gearbox Software w końcu ujawniło Borderlands 3. Gra na pierwszym materiale wygląda kapitalnie, więc wielu graczy zadaje jedno, ważne pytanie – to kiedy data premiery? Zdaniem niektórych graczy w produkcję zagramy już za kilka miesięcy.

Gearbox Software przyzwyczaiło graczy do różnych zabaw. Firma już wcześniej potrafiła skrywać w zwiastunach ważne informacje lub specjalne kody do odblokowania nowej zawartości we wcześniej wydanych grach. Sytuacja jest podobno identyczna w przypadku pierwszego materiału z Borderlands 3.

100 złotych kluczy SHiFT do Borderlands 2

Borderlands 3 ma zadebiutować 1 października 2019 roku – tak przynajmniej twierdzą niektórzy gracze. Śmiałkowie uważają, że deweloperzy zaprezentowali datę premiery na zwiastunie – od 1:41 do 1:52 pojawiają się dwie liczby: „01” i „10”.

Czy jest to możliwe? Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że pierwszy Borderlands zadebiutował właśnie 1 października 2009 roku. W dodatku Take-Two potwierdziło powrót „znanej marki AAA” do 31 marca 2020 roku, jednak dotychczas wszyscy sądzili, że premiera odbędzie się dopiero w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

Premiera w drugiej połowie roku byłaby na pewno ciekawa, ponieważ moglibyśmy w tej sytuacji mówić o kolejnej świetnej grze debiutującej w przeciągu 12 miesięcy. Warto podkreślić, że aktualnie na październik nie zapowiedziano wielu dużych gier AAA... Choć jest to raczej kwestia czasu, bo jak wiadomo ten miesiąc jest zawsze przeładowany.

Źródło: Twitter

Tagi: Borderlands 3 data premiery Gearbox Software