Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2019 16:00
CTR
1363V

Crash Team Racing Nitro Fueled wygląda cudownie. Gameplay pokazuje oczekiwane wyścigi

Małymi krokami zbliżamy się do premiery Crash Team Racing Nitro Fueled. Gra została zaprezentowana na nowych fragmentach rozgrywki i świeży gameplay potwierdza: szykuje się tytuł, który trafi w gust wielu graczy.

Activision zamierza coraz śmielej wykorzystywać markę Crash Bandicoot. Wydawca zaprosił graczy na klasyczną trylogię, wciąż pojawiają się plotki dotyczące zupełnie nowej odsłony, a jeszcze nie możemy zapomnieć o powrocie odpicowanego Crash Team Racing.

Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzyma pełną zawartość z Crash Nitro Kart za darmo

Wybrane redakcje otrzymały dostęp do kilku tras z Crash Team Racing Nitro Fueled i pierwsze opinie są raczej łatwe do przewidzenia. Deweloperzy zapewniają obłędnie wciągający gameplay, który docenią wszyscy sympatycy oryginału. Jeśli zagrywaliście się w pierwowzór, to odpicowana odsłona spełni Wasze oczekiwania.

Warto pamiętać o najnowszych informacjach – Crash Team Racing Nitro Fueled zostanie wypakowany dodatkową zawartością, ponieważ autorzy dorzucą do gry wszystkie trasy, bohaterów oraz tryby z Crash Nitro Kart.

Poniższe fragmenty przedstawiają gameplay z PlayStation 4 Pro. Niestety, wciąż nie możemy spojrzeć na kilka przejazdów z edycji na Nintendo Switcha

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled

Nie przegap