Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2019 14:06
Borderlands 3
1482V

Borderlands 3 coraz bliżej. Zwiastun zapowiada prezentację

Gearbox Software właśnie opublikowało nową zajawkę. W końcu otrzymujemy konkretną prezentację, która przygotowuje graczy na nową odsłonę serii Borderlands. Show odbędzie się już jutro.

Od kilku tygodni systematycznie otrzymujemy zajawki przygotowujące graczy na nowe produkcje z serii Borderlands. Wiele na to wskazuje, że fani mogą szykować się nie tylko na odpicowaną pierwszą część, bo właśnie opublikowano Borderlands Mask of Mayhem.

Borderlands Game of the Year może trafić na PlayStation 4 i Xbox One z mikrotransakcjami

Gearbox Software już kilka lat temu potwierdziło prace nad Borderlands 3. Twórcy wciąż zwlekają z prezentacją tytułu, ale najwidoczniej nasze modlitwy zostały wysłuchane – dzisiaj oglądamy konkretny zwiastun.

Światowe media są przekonane: Borderlands Mask of Mayhem to pierwsza zajawka Borderlands 3 i teraz pytanie pozostaje jedno: czy jutro otrzymamy pełnoprawną prezentację a może tylko zajawkę, która zaprosi graczy na E3?

Warto podkreślić, że Take-Two już w ubiegłym roku potwierdziło, że do 31 marca 2020 roku zamierza wydać na rynek „duży tytuł AAA” – gra to powrót znanej i cenionej marki. Jeśli gra faktycznie ma trafić na rynek w przeciągu następnych 12 miesięcy, to Take-Two, 2K Games oraz Gearbox Software mogą w kolejnych miesiącach skupić się na intensywnej kampanii promocyjnej.

Prezentacja Gearbox Software na PAX East odbędzie się jutro o godzinie 19:00.

Dla ciekawskich - Randy nadal w formie:

Tagi: borderlands Borderlands 3 teaser

Nie przegap