Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 22:05
Borderlands GOTY
802V

Borderlands Game of the Year może trafić na PlayStation 4 i Xbox One z mikrotransakcjami

Gearbox Software szykuje serię ogłoszeń i jednym z nadciągających tytułów jest Borderlands Game of the Year w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra zostanie zaprezentowana w przyszłym tygodniu i może otrzymać mikrotransakcje.

W dniach 28-31 marca odbędzie się w Bostonie PAX East. Na wydarzeniu pojawią się przedstawiciele Gearbox Software, którzy przedstawią kilka nowych gier. Twórcy od dobrych dwóch tygodni publikują najróżniejsze zajawki.

Gearbox kusi nowym projektem. Duke Nukem na obrazku

Nowe wydanie Borderlands Game of the Year jest w zasadzie pewniakiem. Gra pojawiła się już w kilku sklepach, została oceniona przez PEGI, a teraz znalazła się w bazie ESRB. Sympatycy serii mogą w tej sytuacji szykować się na ponowne poznanie ulubionej produkcji, jednak wiele na to wskazuje, że Gearbox Software postanowiło dodać do tytułu nową funkcję.

Aktualnie nie posiadamy informacji o nowych trybach, kolejnych bohaterach, czy też świeżych misjach, ale w ESRB pojawia się adnotacja o „zakupach w grze”. Jest to naprawdę zaskakująca sytuacja, ponieważ oryginał był pozbawiony mikrotransakcji.

Bardzo możliwe, że deweloperzy postanowili wykorzystać szansę i dorobić kilka dodatkowych dolarów... Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak trudno sądzić, że taka adnotacja pojawiła się w ESRB przez przypadek.

Gearbox Main Theater Show odbędzie się 28 marca o 19:00.

Źródło: https://www.destructoid.com/who-s-up-for-a-borderlands-remaster-that-probably-has-microtransactions--547362.phtml?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tagi: 2K Games borderlands Gearbox Software

Nie przegap