Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2019 13:13
World War Z Japan
596V

World War Z powiększone. Zwiastun pokazuje dodatkową kampanię

Twórcy World War Z postanowili zareagować na opinie fanów. Gra otrzyma dodatkową kampanię, dzięki której śmiałkowie wyruszą do Tokio. Nowa lokacja została ujawniona na zwiastunie.

World War Z powinno rozgrzewać fanów walki z biegającymi truposzami, ponieważ gra czerpie garściami ze znanego filmu (deweloperzy otrzymali licencję od Paramount Pictures) i zaoferują graczom dynamiczną akcję bez trzymanki. W tytule zmierzymy się z setkami zombiaków i zainteresowani mogą liczyć na świetną zabawę.

World War Z pokazuje dzikie zombie

W pierwotnym założeniu World War Z miało zaoferować trzy kampanie, które zaprowadziłyby graczy do trzech różnych lokacji, ale autorzy potwierdzili stworzenie dodatkowej mapy. Śmiałkowie wylądują w Moskwie, Nowym Jorku, Jerozolimie oraz Tokio.

  • Moskwa - Ojciec Popow i jego drużyna muszą przeżyć atak zombi, aby odnaleźć tajny kremlowski bunkier.
  • Nowy Jork - Grupa ocalałych na dachu biurowca na Manhattanie musi przetrwać w starciu z zalewającą nowojorskie budynki, ulice i tunele metra falą nieumarłych i uciec z odbijanego przez armię miasta.
  • Jerozolima - Oddział wojskowy musi uratować ważnego naukowca z zajętego przez wroga miasta, aby uruchomić system uzbrojenia w opuszczonej bazie satelitarnej.
  • Tokio - Szybko reagując na globalną epidemię, Japonia postanawia ewakuować kraj. Ochotnicza ekipa poszukiwawczo-ratownicza musi walczyć z hordami, aby chronić ludność cywilną, gdy wycofują się do portu w Tokio.

Miejscówka z Tokio prawdopodobnie miała trafić do rozszerzenia, ale autorzy poinformowali, że pliki będą dostępne za darmo. W dniu premiery otrzymamy dwie misje na tym terenie, a następne wyzwanie zostanie udostępnione po debiucie.

Z tej okazji możemy spojrzeć na prezentację nowej mapy:

Źródło: Twitter

Tagi: Sabre Interactive World War Z