Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 13:22
Siege Ubisoft Turniej
943V

Rainbow Six Siege Masters League z 2 sezonem rozgrywek. Znamy szczegóły

Ubisoft nie rezygnuje z rozwoju Rainbow Six Siege. Firma zapewnia graczom kolejne wyzwania, dzięki którym najlepsi zgarną duże pieniądze oraz tytuł Mistrzów Polski. Poznajcie szczegóły zbliżających się wydarzeń.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to dla Ubisoftu jedna z najważniejszych produkcji. Twórcy systematycznie dbają o nową zawartość i organizują kolejne, e-sportowe wydarzenia. Najnowsze rozpocznie się już w kwietniu.

The Division 2 otrzyma automatyczne bieganie na konsolach. Co jeszcze?

Polski oddział Ubisoftu dba o rodzimą scenę i właśnie zapowiedziano drugi sezon Rainbow Six Siege Masters League. Wiosną gracze z naszego kraju zawalczą o pulę nagród wynoszącą 20 000 zł, a najlepsza formacja otrzyma tytuł Mistrzów Polski. Pierwsze eliminacje rozpoczną się już 9 kwietnia, a osiem najlepszych drużyn przez cały maj będzie walczyć o awans na finał. Najważniejsze pojedynki zostaną rozegrany w studiu Polsat Games. Tutaj znajdziecie pełny harmonogram rozgrywek.

Nie czujecie się na siłach, by rywalizować z najlepszymi? Ubisoft Polska dba także o Rainbow Six Siege Rookie League, czyli comiesięczne turnieje dla początkujących drużyn. To właśnie w tym miejscu mniej doświadczone ekipy mogą zbierać cenne doświadczenie i systematycznie walczyć o pulę nagród wynoszącą 1000 zł. Pierwszy turniej Rookie League w ramach sezonu 2019/2020 odbędzie się 27 kwietnia, a finałowe mecze będą transmitowane na oficjalnym Twitchu (Rainbow6PL). Rejestracji zawodników i drużyn do obu lig można dokonywać za pośrednictwem strony www.r6league.pl.

Ubisoft dba także o widzów – od teraz na oficjalnym kanale (Twitch Rainbow6PL) będziemy oglądać nie tylko zmagania Rookie i Masters League, ale także pełnych turniejów: Challenger League, Pro League, DreamHack, Six Major oraz Six Invitational. Każdy turniej będzie opatrzony polskim komentarzem. Co więcej, dla oglądających transmisje przewidywane są lokalne promocje w sklepie Ubisoft Store.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal