Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 09:14
Borderlands 3 logo
970V

Borderlands 3 to pewniak? Randy Pitchford ponownie bawi się z fanami

W najbliższy czwartek odbędzie się prezentacja nowych gier od Gearbox Software i najwidoczniej na liście nowych tytułów jest Borderlands 3. Randy Pitchford ponownie opublikował wiadomość, która powinna przygotować nas na trzecią część wyjątkowej strzelanki.

Gearbox Software od kilku tygodni zapowiada swoje przybycie na PAX East. Impreza rozpoczyna się w najbliższy czwartek i o godzinie 19:00 odbędzie się Main Theater Show, podczas którego zobaczymy nowe tytuły przygotowane przez znane studio.

Borderlands Game of the Year może trafić na PlayStation 4 i Xbox One z mikrotransakcjami

Randy Pitchford już w ubiegłym roku publikował wiadomości, które przygotowywały graczy na prezentację Borderlands 3, a teraz deweloper ponownie opublikował ciekawą wiadomość:

„Ostatniej nocy przespałem tylko trzy godziny, a dzisiaj muszę odwiedzić trzy różne miasta w trzech różnych stanach.”

Słowo trzy nie pojawia się tutaj bez przyczyny. Szef Gearbox Software podał dalej również wiadomość od We Happy Few (jego studio jest wydawcą gry), w której podkreślił, że „TRZY nowe tryby” trafią do produkcji.

Podobną sytuację związaną z liczbą trzy obserwowaliśmy w ubiegłym roku, jednak warto jednocześnie podkreślić, że Gearbox Software już kilka lat temu potwierdziło rozpoczęcie prac nad Borderlands 3.

Na deser zobaczcie ostatnie „zajawki” od studia:

Źródło: Twitter

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Software randy pitchford