SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 20:07
Noob Saibot Mortal Kombat 11
1423V

Mortal Kombat 11 powiększone. Noob Saibot i Shang Tsung w grze

Kapitalne wieści dla fanów bijatyk. NetherRealm Studios potwierdziło nowe postacie do Mortal Kombat 11 i na liście wojowników pojawi się między innymi Noob Saibot. Wygląd Shang Tsunga został przygotowany na podstawie aktora, którego kojarzycie z filmów Mortal Kombat.

Ed Boon wraz ze swoją ekipą pojawił się na Chicago Comic & Entertainment Expo, podczas którego odbył się specjalny panel poświęcony Mortal Kombat 11. Wydarzenie na początku było mocno krytykowane przez sympatyków serii, ponieważ organizatorzy nie chcieli pokazywać nowych bohaterów na YouTube – podczas poszczególnych prezentacji pojawił się zastępczy napis: "Showing Top-Secret Plans. The Feed Will Resume Shortly".

Beta Mortal Kombat 11 na zwiastunie

Na szczęście w pewnym momencie wszyscy zainteresowani – nawet publiczność zgromadzona w Sieci – otrzymała możliwość oglądania wszystkich materiałów i podczas wydarzenia zobaczyliśmy: Noob Saibota i Shang Tsunga!

Noob Saibot powraca do serii i jest to bez wątpienia kapitalna wiadomość – sympatycy marki długo czekali na tę postać i na szczęście tym razem autorzy nie zawiedli. Shang Tsung (identycznie jak Noob Saibot) ostatni raz pojawił się w Mortal Kombat z 2011 roku, jednak warto podkreślić, że tym razem wojownik będzie dostępny w formie DLC – jest to pierwsza dodatkowa postać ujawniona przez deweloperów. Autorzy podczas kreowania jego wizerunku korzystali z twarzy Cary-Hiroyukiego Tagawy, czyli japońskiego aktora, którego możecie kojarzyć z filmów Mortal Kombat.

Na deser otrzymaliśmy prezentację fabularnej kampanii.

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.