Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.03.2019 07:24
Devil May Cry 5
1505V

Devil May Cry 5 sprzedażowym hitem

Capcom pochwalił się wynikiem sprzedaży Devil May Cry 5 dwa tygodnie po premierze. Deweloper i jednocześnie wydawca może być bardziej niż zadowolony z wyniku gry.

Devil May Cry 5 zadebiutowało dwa tygodnie temu. Capcom liczył na dobrą sprzedaż gry. W osiągnięciu celu pomóc miały świetne recenzje, które wskazywały, że Japończycy kolejny raz udowodnili swój powrót do formy.

Hideaki Itsuno zamierzał opuścić Capcom po DmC: Devil May Cry

W trakcie prelekcji na temat gry na GDC Capcom zdradził, że od momentu premiery, sprzedano już 2 miliony kopii gry na wszystkich trzech platformach, na których gra jest dostępna. Pozwoliło to przekroczyć 19 milionów sprzedanych kopii całej serii Devil May Cry, która zadebiutowała na PS2 w 2001 roku.

Jeśli już zaliczyliście grę, to przypominamy, że 1 kwietnia pojawi się darmowe DLC - Bloody Palace, które pozwoli na przechodzenie kolejnych poziomów, walcząc z falami przeciwników. Tryb wystawi na próbę nasze zdolności manualne.

W naszej recenzji pisaliśmy o Devil May Cry 5 nastepująco:

Devil May Cry 5 powraca w zdumiewającej formie. Gra nie patrzy na konkurencję, nie zamierza się na siłę zmieniać, a oferuje dynamiczny, satysfakcjonujący i przepełniony radością gameplay. Dobrze sprawdzają się trzy grywalne postacie i żałuję tylko jednego – ten tytuł kończy się zdecydowanie za szybko.

Źródło: http://www.capcom.co.jp/ir/english/news/html/e190322a.html

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 pc playstation 4 Xbox One