SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2019 16:27
Oxenfree za darmo
790V

Oxenfree za darmo. Wkrótce pobierzemy The Witness

Epic Games rozdaje kolejną produkcję. Twórcy Fortnite pozwalają pobrać dzisiaj Oxenfree, które zostało w swoim czasie docenione przez dziennikarzy oraz graczy. Firma potwierdziła także kolejny tytuł zachęcający graczy do Epic Games Store.

Gracze mogą narzekać na brak funkcji w Epic Games Store, ale Epic Games potrafi zachęcić do swojego sklepu. Firma właśnie zaprasza do pobierania Oxenfree, a jednocześnie zapowiada kolejne atrakcje. Wkrótce wśród bezpłatnych gier pojawią się także tytuły Ubisoftu.

Epic Games Store z darmowymi grami Ubisoftu

Oxenfree zadebiutowało na rynku w 2016 roku i tytuł zgarnął oceny na poziomie 78-80%. Mateusz Gołąb był oczarowany produkcją, zdecydował się ocenić grę na 9+, a swoje wrażenia podsumował następującymi słowami:

„Oxenfree, zupełnie znikąd, pokazało jak zrobić niemal idealny system dialogowy w grze wideo. Rewolucja, której nikt się nie spodziewał. Do tego jest to piękna gra z bardzo wciągającym scenariuszem. Powinien w nią zagrać każdy.”

Czujecie się zaintrygowani? Nie musicie dzisiaj płacić za grę studia Night School, ponieważ deweloperzy dogadali się z Epic Games i tytuł jest dostępny za darmo. Promocja będzie trwać przez najbliższe dwa tygodnie – już 4 kwietnia pobierzemy The Witness.

Jest to naprawdę dobry moment na sprawdzenie Oxenfree – jestem przekonany, że gra nie porwie każdego, jednak akurat w tym wypadku nie musicie wydawać 71,99 zł (cena ze Steam), by przekonać się, czy faktycznie Night School stworzyło mały hit.

Tagi: Night School Oxenfree