SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 21:10
Assassins Creed Epic Games Store
2301V

Epic Games Store z darmowymi grami Ubisoftu

Epic Games kontynuuje współprace z Ubisoftem. Francuzi szeroko uśmiechają się do twórców Fortnite i wrzucą do ich sklepu produkcje, które pobierzemy za darmo. To bardzo dobra wiadomość dla łowców promocji.

Epic Games zachęca graczy do zakładania kont i korzystania z Epic Games Store za pomocą bezpłatnych produkcji. Gracze od premiery sklepu mogą systematycznie pobierać nowe gry i już wkrótce zapoznamy się z katalogiem Ubisoftu.

Detroit: Become Human, Beyond: Dwie Dusze i Heavy Rain na PC!

Firma potwierdziła kontynuowanie współpracy z Ubisoftem, na mocy której w Epic Games Store pobierzemy za darmo starsze tytuły francuskiej korporacji. Aktualnie bez szczegółów, ale możemy oczekiwać kilku ciekawych gier – w końcu firma systematycznie wydaje produkcje z serii Assassin's Creed, Far Cry, Watch Dogs, czy też Tom Clancy's.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla łowców promocji, ponieważ w niedalekiej przyszłości klienci Epic Games Store otrzymają możliwość zgarnięcia kilku ciekawych tytułów, które choć są dostępne również na innych platformach, to jednak w tym wypadku ściągniemy produkty za darmo.

Aktualnie na Epic Games Store możecie za darmo pobrać Slime Rancher – oferta jest dostępna do czwartku, a już jutro zainteresowani wrzucą do koszyków Oxenfree.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Epic Games epic games store Ubisoft