Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2019 13:13
konsola Xbox One S All-Digital
4200V

Xbox One S All-Digital niemal oficjalnie. Konsola bez napędu z datą premiery

Microsoft powinien w niedalekiej przyszłości zaprezentować Xbox One S All-Digital. Dzisiaj możemy spojrzeć na pudełko urządzenia, odrobinę odpicowany wygląd konsoli oraz poznaliśmy nawet datę premiery.

Nie są to aktualnie potwierdzone informacje, ale redakcja WindowsCentral otrzymała cały zestaw konkretów, dzięki którym przygotowała wizualizację materiałów promocyjnych urządzenia – zdecydowano się na taki ruch, by nie publikować otrzymanych zdjęć, które mogłyby zdradzić skąd pochodzi przeciek. Xbox One S All-Digital znany w ubiegłym roku jako Xbox Maverick powinien zostać wkrótce zaprezentowany.

Xbox Game Pass znacząco rozbudowane. Kapitalne gry w usłudze!

Xbox One S All-Digital ma trafić na rynek 7 maja 2019 roku. Zdaniem dziennikarzy, Amerykanie zdecydują się na światową premierę, więc sprzęt trafi jednocześnie na wszystkie kontynenty. Redaktorzy nie mogą chwilowo potwierdzić ostatecznej ceny, jednak urządzenie będzie podobno najtańszym Xboksem One dostępnym na półkach sklepowych, więc jednocześnie najtańszą konsolą aktualnej generacji.

Pod względem wyglądu nie widzimy tutaj rewolucji. To w zasadzie Xbox One S bez napędu, który w standardowym modelu znajduje się po lewej stronie oraz przycisku odpowiedzialnego za wyrzucenie nośnika. Według dostarczonych zdjęć – Xbox One S All-Digital ma trafić na rynek z dyskiem 1TB i cyfrowymi kodami na Forza Horizon 3, Minecrafta i Sea of Thieves.

Należy zaznaczyć, że Xbox One S All-Digital nie zastąpi dostępnych modeli. Nadal na rynku znajdziemy Xboksa One S i Xboksa One X – będzie to po prostu dodatkowa opcja dla niektórych graczy.

Porównanie nowego i starego modelu:

Xbox One S i Xbox One S All-Digital

Pudełko:

Xbox One S All-Digital

Warto przeczytać

Źródło: https://www.windowscentral.com/xbox-one-s-all-digital-release-date

Tagi: xbox one xbox one s Xbox One S All-Digital