Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 21:45
Sea of Thieves The Anniversary Update
772V

Sea of Thieves świętuje rok od premiery. Nadciąga duża aktualizacja

Rare nie zapomina o piratach. Deweloperzy potwierdzili wielką aktualizację do Sea of Thieves, która pozwoli między innymi wziąć udział w pojedynkach PvP. Dzisiaj zobaczyliśmy przedsmak przygotowanych atrakcji.

Sea of Thieves trafiło na rynek 20 marca 2018 roku. Gra na premierę nie prezentowała wybitnej jakości, ale od tego czasu Rare systematycznie publikowało nowe aktualizacje, które znacząco rozbudowały morską produkcję.

Xbox Game Pass znacząco rozbudowane. Kapitalne gry w usłudze!

Rare postanowiło podsumować aktualną pracę – autorzy zapewnili cztery ważne aktualizacje, dziewięć czasowych wydarzeń i zadbali o ponad 30 łatek... I studio podkreśla, że jest to dopiero początek rozwoju Sea of Thieves.

The Anniversary Update, największa w historii nowa zawartość, będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich graczy już 30 kwietnia. Twórcy obiecują mnóstwo zabawy i pliki zapewnią wyjątkowe atrakcje dla każdego pirata, ponieważ studio zajęło się wykreowaniem zróżnicowanych atrakcji.

Czego możemy się spodziewać? The Arena (tryb PVP), The Hunter’s Call (nowa firma handlowa) i Shores of Gold (zbiór rozbudowanych zadań z konkretnymi historiami) – w sumie świetnie zapowiadają się zmagania PVP oraz questy nastawione na opowieść.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios Rare Sea of Thieves