Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2019 18:47
The Outer Worlds bohater
1283V

The Outer Worlds, Control, The Sinking City i Ancestors: The Humankind Odyssey wyłącznie w Epic Games Store

Epic Games nawiązało kolejne współprace. Firma podczas swojej konferencji na Game Developers Conference potwierdziła kolejne produkcje, które trafią wyłącznie do sklepu twórców Fortnite. 

Systematycznie pojawiają się nowe produkcje wyłapywane przez Epic Games. Twórcy Unreal Engine chętnie przejmują kolejne tytuły, które w wersji na komputery osobiste na początku trafią wyłącznie do ich sklepu.

Obsidian Entertainment pracuje nad 2 tajnymi grami 

The Outer Worlds, Control, The Sinking City i Ancestors: The Humankind Odyssey to kolejne produkcje, które przez pierwszy rok będą dostępne wyłącznie na jednej platformie PC. Epic Games zapewniło sobie cztery ciekawe tytuły, które mogą zachęcić graczy do zainstalowania dodatkowej ikonki na pulpitach.

Warto przypomnieć, że już wcześniej firma potwierdziła ekskluzywność: Dauntless, Phoenix Point, Spellbreak, Industries of Titan, Journey to the Savage Planet, Solar Ash, Tom Clancy's The Division 2, The Cycle oraz nawet Afterparty... Oczywiście w przypadku PlayStation 4 i Xboksów One sytuacja się nie zmienia i gry trafią jednocześnie na konsole Microsoftu oraz Sony.

Jak widać Epic Games nie oszczędza - firma zagwarantowała sobie nawet roczną ekskluzywność na Detroit: Become Human, Beyond: Dwie Dusze i Heavy Rain... Czasy się zmieniają.

Należy zaznaczyć - Epic Games zagwarantowało sobie roczną ekskluzywność (od daty premiery gry), ale warto podkreślić, że The Outer Worlds będzie również dostępny w Microsoft Store.

Mateusz, dzięki za link!

Źródło: https://rectifygaming.com/the-outer-worlds-possibly-launching-exclusively-to-epic-games-store/

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division the outer worlds