Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2019 14:37
Wiedźmin Geralt od Netflix
6780V

Wiedźmin od Netflix. Zdjęcie z planu pokazuje Geralta w pełnym stroju

Netflix wciąż pracuje nad serialem w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. „Wiedźmin” trafi na platformę w 2019 roku i dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał z pracy na planie produkcji.

Netflix aktualnie tylko raz zaprezentował Geralta. Henry Cavill wystąpił w krótkiej zajawce, która została mocno skrytykowana przez wielu graczy, jednak wciąż czekamy na pełną prezentację Wiedźmina.

Zwiastun i data premiery Black Summer

Twórcy „Wiedźmina” stanęli przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ gracze z całego świata posiadają jedną wizję na to, jak powinien wyglądać Geralt. W swoim czasie Lauren S. Hissrich zapowiadała, że serial nie będzie korzystał z pracy CD Projekt RED, jednak poniższe zdjęcie pokazuje jedno – Netflix nie mógł skrajnie uciec od polskiej produkcji.

Henry Cavill biega w czarnym stroju, posiada rękawice i w sumie jedynie brakuje na jego plecach dwóch mieczy... Wiele na to wskazuje, że jest to ostateczny wygląd Geralta, ponieważ nie możemy zapomnieć, że nadal trwają zdjęcia do serialu – prace rozpoczęły się w Budapeszcie pod koniec października i będą trwać do końca maja.

Już wcześniej zobaczyliśmy Yennefer walczącą z magiem, ale niestety w obu wypadkach nie otrzymaliśmy bezpośredniej prezentacji – na takie przyjemności przyjdzie jeszcze czas, gdy Netflix rozpocznie główną promocję serialu.

„Wiedźmin” na Netflix zadebiutuje w drugiej połowie roku i widzowie mogą liczyć na osiem odcinków.

Wiedźmin Netflix Geralt

Źródło: Twitter

Tagi: geralt Henry Cavill netflix serial wiedźmin