Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2019 18:53
Black Summer na Netflix
1217V

Black Summer na Netflix. Zwiastun i data premiery serialu w uniwersum Z-Nation

Netflix potwierdził datę premiery „Black Summer”, czyli serialu dla wszystkich miłośników biegających truposzy. Wydarzenia rozgrywają się w uniwersum „Z Nation” i dzisiaj możemy spojrzeć na pełny zwiastun opowieści.

„Z-Nation” zadebiutował we wrześniu 2014 roku i serial został osadzony w świecie opanowanym przez tajemniczego wirusa, który wywołał epidemię zombie. Od tego czasu widzowie zobaczyli pięć sezonów, które składały się z 13-15 odcinków.

Blizzard zarejestrował znak towarowy Diablo. Serial coraz bliżej

Netflix jest światowym dystrybutorem serialu, więc mogliśmy mieć pewność, że również „Summer Black” trafi na platformę. Historia w tym wypadku została osadzona przed wydarzeniami z „Z-Nation” i przedstawi losy matki, która zostaje oddzielona od swojej córki i rozpoczyna wymagającą podróż w poszukiwaniu swojej ukochanej.

W tym serialu osadzonym w uniwersum "Z Nation" elitarny oddział sił specjalnych stara się przywrócić nadzieję mrocznemu światu ogarniętemu apokalipsą zombie.

Relacje „Z-Nation” do„Black Summer” są podobne do tych znanych z „Fear the Walking Dead” i „The Walking Dead” - aktualnie w nowym serialu nie zobaczymy bohaterów z już wcześniej wydanej historii, ale autorzy zapowiedzieli liczne Easter Eggi, które wyłapią najwięksi sympatycy nowej przygody.

„Black Summer” zadebiutuje na Netflix już 11 kwietnia – widzowie mogą liczyć na wszystkie, osiem odcinków.

Tagi: Black Summer netflix serial trailer z nation zwiastun

Nie przegap