Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 18:57
Wiedźmin Netflix Yennefer
9933V

Wiedźmin od Netflix. Materiały z planu pokazują walczącą Yennefer

Nadal czekamy na oficjalne materiały z „Wiedźmina” od Netflix, ale platforma nie śpieszy się z publikacją zdjęć oraz filmów. Na szczęście od czasu do czasu mamy okazję spojrzeć na przecieki z planu i dzisiaj w roli głównej występuje Yennefer.

„Wiedźmin” od Netflix to jedna z najważniejszych, tegorocznych produkcji streamingowego giganta. Aktorzy nadal pracują na planie, jednak możemy przypuszczać, że w niedalekiej przyszłości ekipa wróci do domów, a następnie zespół odpowiedzialny za projekt zajmie się postprodukcją.

One Piece na Netflix. Serial live-action dostrzeżony na platformie

Najnowsze materiały nie są oczywiście oficjalne, ale możemy śmiało przypuszczać, że to sami twórcy podgrzewają atmosferę przed opublikowaniem konkretniejszego mięcha. Na zdjęciach oraz filmach widzimy Anyę Chalotrę, która walczy z tajemniczym mężczyzną.

Kobieta wciela się oczywiście w postać Yennefer – widzimy tutaj charakterystyczny strój, długie włosy, ale niestety bohaterka nie pokazuje twarzy, więc nie możemy ocenić ostatecznej charakteryzacji.

Na jednym z materiałów pojawia się nawet Tomasz Bagiński (czerwona bluza drugi film) – jak wiadomo Polak jest zaangażowany w produkcję i przebywa z aktorami na planie.

Wiedźmin Netflix Yennefer 1

Wiedźmin Netflix Yennefer 1

Wiedźmin Netflix Yennefer 3

Wiedźmin Netflix Yennefer 4

 

First second of a rehearsal at Roque Nublo. Cut after 1 second to prevent spoilers :) from r/netflixwitcher

 

Getting ready for rehaersal at Roque Nublo from r/netflixwitcher

 

Jeśli filmy nie działają (dwa ostatnie materiały) wystarczy kliknąć w tytuły i następnie traficie na Reddit, gdzie wszystko powinno śmigać. 

PS. Michał dzięki za linki!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Netflix przeciek wiedźmin