Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 09:06
Lady Gaga Cyberpunk 2077
3454V

Cyberpunk 2077 z Lady Gagą? Data premiery ma zostać wkrótce ujawniona

Cyberpunk 2077 to bez wątpienia jedna z najgorętszych produkcji zmierzających na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, więc CD Projekt RED nie musi się martwić o promocję gry, jednak Polacy chcą podobno trafić w jeszcze szersze grono odbiorców. To właśnie z tego powodu firma zatrudniła do promocji Lady Gagę.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, jednak portal ActuGaming otrzymał wiadomość od źródła związanego z CD Projekt RED na temat ciekawych planów. W Cyberpnk 2077 ma pojawić się Lady Gaga i kobieta odbyła już kilka sesji motion capture, dzięki którym jej wizerunek zostanie przeniesiony do gry.

Cyberpunk 2077 dziękuje fanom za wsparcie. Studio świętuje 2077 tweetów

Kobieta została dostrzeżona w rodzimym studio i choć charakter współpracy nie jest aktualnie znany to możemy spodziewać się dwóch scenariuszy: pojawienia się artystki w formie bohaterki niezależnej w produkcji oraz konkretnej promocji związanej z jej wizerunkiem.

CD Projekt RED już potwierdził przybycie na E3, więc mogliśmy się spodziewać prezentacji zwiastuna lub kolejnego fragmentu rozgrywki, a zdaniem redakcji w Los Angeles możemy szykować się na duże show. Twórcy właśnie na tym wydarzeniu mają ujawnić współpracę z Lady Gagą i jednocześnie zaprezentować datę premiery!

Pod względem marketingowym byłby to prawdziwy strzał w dziesiątkę – w końcu Lady Gaga posiada na samym Instagramie ponad 35 mln obserwujących i cieszy się olbrzymią popularnością.

Warto zwrócić uwagę, że CD Projekt RED już odezwał się do Lady Gagi na Twitterze – oficjalny kanał Cyberpunk 2077 odkopał w ubiegłym roku starą wiadomość (z listopada 2012 roku):

Takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny? Warto zwrócić uwagę, że temat pojawienia się Lady Gagi w Cyberpunk 2077 podjął nawet portal LadyGagaNow.co, który zajmuje się prezentacją informacji dotyczących piosenkarki.

Źródło: https://www.actugaming.net/cyberpunk-2077-lady-gaga-apparition-e3-2019-197511/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077