Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.03.2019 09:19
Dead Cells - Rise of the Giant zadebiutuje w marcu
852V

Dead Cells - Rise of the Giant zadebiutuje w marcu

Dead Cells jeszcze w tym miesiącu doczeka się pierwszego, w pełni darmowego, rozszerzenia. Rise of the Giant przynosi nowe lokacje, bossów i mnóstwo przedmiotów.

Dead Cells to zdecydowanie jedna z najlepszych gier zeszłego roku, mogąca rywalizować z produkcjami AAA pod względem miodu płynącego z rozgrywki. Twin Motion, które za grą stoi, pracowało do tej pory nad aktualizacjami oraz większym dodatkiem.

Dead Cells 2 prawdopodobnie nie powstanie. Twórcy wolą skupić się na nowym projekcie

Łatki otrzymaliśmy ostatnio, a dodatek - Rise of the Giant - dostępny był w formie testowej na Steamie. Ekipa musiała być zadowolona z jakości, gdyż premierę zaplanowano na 28 marca tego roku. Wtedy też będziemy mogli pobrać DLC.

Co w nim dostaniemy? Nowe lokacje (jedna ukryta za drzwiami wymagającymi 5 komórek), mnóstwo nowej broni i przedmiotów, 10 nowych przeciwników oraz 2 bossów, 13 nowych umiejętności, a do tego opcja skórek postaci, o co prosili gracze. Konsolowe wydanie dodatku planowane jest na najbliższe tygodnie.

To oczywiście nie koniec wsparcia Dead Cells. Twin Motion zapowiada jednocześnie, że będzie nadal szlifował swoją grę i wprowadzał nową zawartość w formie aktualizacji.

Tagi: dead cells Dead Cells Rise of the Giant motion twin PC