Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 08:40
Final Fantasy X Tidus
1312V

Final Fantasy dla każdego. Square Enix promuje gry

Square Enix coraz śmielej wrzuca gry z serii Final Fantasy na kolejne platformy, więc z tej okazji możemy spojrzeć na dobrze przygotowany materiał. Firma pokazuje już wydane oraz dopiero nadciągające tytuły.

„Coś dla każdego” - te słowa dobrze opisują zwiastun przygotowany przez Square Enix. Firma w ubiegłym roku zapowiedziała wrzucenie wielu odsłon Final Fantasy na Xboksa One oraz Nintendo Switcha i małymi krokami produkcje lądują na kolejnych urządzeniach.

Red Dead Redemption 2 w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store

Jest to dobra wiadomość dla graczy, którzy od dawna czekali na między innymi Final Fantasy X na konsoli Microsoftu – przy tej epickiej opowieści można bez problemu spędzić nawet 150 godzin chcąc poznać wszystkie sekrety przygotowane przez deweloperów.

Podobnie zresztą sytuacja wygląda w przypadku Nintendo Switcha. Hybrydowa konsola Nintendo idealnie nadaje się do ogrywania wielkich RPG-ów, ponieważ w każdym momencie możemy obijać przeciwników i tym samym szkolić swoich bohaterów.

Na materiale pojawia się jeszcze fragment Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition – jak wiadomo aktualnie przygoda zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i Nintendo Switcha, ale możemy śmiało przypuszczać, ze jest to wyłącznie kwestia czasu. Premiera odbędzie się w 2019 roku.

Tagi: Final Fantasy pc playstation 4 Square Enix Xbox One