Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2019 09:22
DMC 5 RE2
1776V

„Capcom wrócił” - szef amerykańskiego Capcomu świętuje kolejny sukces

Capcom ma za sobą kilka naprawdę genialnych premier. Firma systematycznie wrzuca na rynek ogromne hity, więc Kiichiro Urata pozwolił sobie na chwilę szczerości. Szef amerykańskiego oddziału korporacji jest bardzo zadowolony.

Włodarze Capcomu niedawno świętowali świetne rezultaty z 2018 roku, ale firma była przygotowana na kolejne sukcesy. Studio już w pierwszych miesiącach wrzuciło na rynek dwie kapitalny gry i tym samym kontynuuje świetną passę.

Capcom najlepszym wydawcą 2018 roku. Firma zaoferowała najlepsze gry

Monster Hunter World (88-90% – średnia ocen), Resident Evil 2 (2019) (90-93%) i Devil May Cry 5 (87-89%) to trzy główne premiery Capcomu od początku 2018 roku, które zostały ciepło przyjęte przez graczy oraz dziennikarzy z całego świata. Japończycy wrzucili na rynek wiele mocnych gier, więc trudno nie zgodzić się z Kiichiro Uratą. Dyrektor generalny amerykańskiego Capcomu wypowiedział znaczące słowa, które następnie opublikował Matt Walker.

Teraz pozostaje jedynie czekać na kolejne ruchy studia – według plotek firma pracuje już nad odświeżeniem Resident Evil 3, nie możemy zapomnieć o pełnoprawnej kontynuacji serii z zombiakami w roli głównej, a pewnie wewnętrzne zespoły pracują już nad kolejnymi hitami.

Jaką ostatnią produkcję Capcomu uważacie za najmocniejszy? W sumie warto zwrócić uwagę, że choć Japończycy postawili na trzy znane serie, to jednak korporacja oferuje bardzo zróżnicowane pod względem rozgrywki tytuły. Oczywiście wspomniane gry to nie jedyne premiery Capcomu, ale to właśnie te pozycje osiągnęły największe sukcesy.

Źródło: https://wccftech.com/capcom-ceo-proudly-shouts-capcom-is-back/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 Monster Hunter World Resident Evil 2

Nie przegap