SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.03.2019 19:30
Battlefield V, nowości, patch
3712V

Battlefield 5. Nadchodzący patch to 7 stron zmian

DICE zdaje się pracować w pocie czoła nad ulepszaniem najnowszej części Battlefielda. Zapis zmian z nadchodzącej aktualizacji zajął aż 7 stron.

Zaledwie kilka dni temu do Battlefield V trafiła spora aktualizacja, ale nie oznacza to, że twórcy gry odpoczywają. Cały czas starają się dopieszczać swój produkt tak, aby przyciągać i utrzymywać jak największą liczbę graczy. 

Battlefield 5 z kolejną aktualizacją. Poprawki w DLSS i łatanie błędów

Jeden z producentów gry, Jaqub Ajmal, ujawnił na Twitterze obszerność łatki, nad którą pracował:

Właśnie skończyłem spisywać aktualizację. 7 stron. Trochę naprawdę dobrych rzeczy, które moim zdaniem niektórzy z was szczególnie docenią. Teraz nadszedł czas na ostatnie testy. 

Co więcej, Jeff Braddock, który odpowiedzialny jest za kontakt z graczami, nakreślił, czego możemy się spodziewać w nadchodzącym tygodniu. Oprócz nowych wpisów, które pojawią się na blogu dotyczącym gry, zostaną zorganizowane także dyskusje ze społecznością, aby lepiej zrozumieć ich oczekiwania dotyczące Battlefield V

Na koniec wspomniany został także zwiastun, który ma ukazać się w przyszłym tygodniu.  Bardzo prawdopodobne, że będzie to ten sam, który przedstawiały wycieki sprzed kilku dni. Przypomnijmy, że dotyczył on nadchodzącego do gry trybu Battle Royale. 

Źródło: https://mp1st.com/news/next-battlefield-5-patch-already-at-7-pages-long-new-trailer-dropping-next-week

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts