Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.03.2019 11:49
Battlefield 5 z kolejną aktualizacją. Poprawki w DLSS i łatanie błędów
1742V

Battlefield 5 z kolejną aktualizacją. Poprawki w DLSS i łatanie błędów

Battlefield 5 w marcu otrzymać ma wyczekiwany tryb Battle Royale. Zanim to jednak nastąpi, DICE łata grę. Tym razem lista zmian nie jest tak duża, jak ostatnio.

Marcowa aktualizacja Battlefielda skupia się na łataniu kolejnych błędów oraz poprawie działania DLSS, które przy okazji wyleciało z opcji DirectX 11 i jeśli będziemy chcieli korzystać z tej opcji, musimy posiadać kartę, które kompatybilna jest z DirectX 12.

Battlefield 5 z kooperacją. Aktualizacja 1.09 dostępna

DICE określa zmiany wprowadzone w aktualizacji mianem quality of life. Nie znajdziemy więc nowej zawartości, a poprawki w balansie broni i pojazdów, a także łatanie problematycznego odblokowania niektórych rzeczy w klasach. Poprawki dosięgły także map i trybów gry.

W przypadku PC-towej wersji poprawiono DLSS, które nie powinno wyrzucać graczy do pulpitu przy zmianie rozdzielczości. Wyrzucono także DLSS z DirectX11. Musicie więc grać w ustawieniu DirectX12, jeśli z tej technologii chcecie korzystać.

W przypadku konsol to poza ogólnymi poprawkami doczekaliśmy się specyficznej na PS4 i Xboksie One. Tutaj DICE poprawiło strzelby, które zadawały mniej obrażeń, niż powinny. Po tej aktualizacji powinno wszystko być w porządku.

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts PC playstation 4 xbox one

Nie przegap