Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.03.2019 15:49
Gra o Tron, 8. sezon, zwiastun
1657V

Zwiastun 8. sezonu Gry o Tron z rekordową oglądalnością

Finałowy sezon Gry o Tron jest bez dwóch zdań najgorętszą serialową premierą bieżącego roku. Potwierdza to rekordowa liczba osób zainteresowanych oficjalnym zwiastunem nadchodzących odcinków sagi. 

Do wielkiej premiery 8. sezonu Gry o Tron został niewiele ponad miesiąc. Najwięksi fani odliczają już dni do emisji pierwszego odcinka z sześciu, które przewidziano na cykl wieńczący historię. 

Gra o Tron 8. Zwiastun wielkiego widowiska HBO

Od poprzedniego sezonu minęły już dwa lata, a HBO bardzo długo wstrzymywało się przed udostępnieniem zwiastuna nadchodzących epizodów. Fani doczekali się go zaledwie kilka dni temu, a ten okazał się rekordowy. 

Według danych HBO zwiastun 8. sezonu Gry o Tron został wyświetlony w ciągu pierwszych 24 godzin aż 81 milionów razy. Na liczbę składają się obejrzenia z Facebooka, Twittera oraz YouTube. Wynik ten pozwolił na pobicie poprzedniego rekordu stacji, który należał do zwiastuna siódmego sezonu. Licznik tamtego zatrzymał się w dobę od publikacji na 61 milionach. 

Tak ogromna różnica może napawać optymizmem wydawców, ale wiąże się to także ze wzrostem oczekiwań ze strony największych fanów. 

Rzeczony zwiastun możecie zobaczyć poniżej, a pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w Polsce już 15 kwietnia. Ostatni, wieńczący całą historię, 20 maja. 

Tagi: 8 sezon Gra o tron HBO