Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2019 20:30
Love Death Robots Netflix zwiastun
1280V

Love Death + Robots na zwiastunie. Netflix pokazuje intrygującą serię od Davida Finchera i Tima Millera

Netflix podgrzewa atmosferę przed zbliżającą się premierą „Love Death + Robots”. Widzowie już w przyszłym tygodniu zapoznają się z serią krótkometrażowych animacji, za które odpowiadają David Fincher i Tim Miller.

Love Death + Robots” zadebiutuje na Netflix już 15 marca. W tym dniu widzowie zapoznają się z całym sezonem, za który odpowiadają: Tim Miller („Deadpool”) oraz David Fincher („The Social Network”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, „House of Cards”, „Zaginiona dziewczyna”, „Siedem”).

Wiedźmin od Netflix. Materiały z planu pokazują walczącą Yennefer

„Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.”

Powyższymi słowami produkcję zapowiada Netflix. Widzowie mogą tutaj liczyć na 18 odcinków najróżniejszych animacji, które będą trwać od kilku do maksymalnie 15 minut. Twórcy sięgnęli po rozmaite gatunki (science fiction, fantasy, horror i komedia), a projekt ma prezentować jednocześnie najróżniejsze style tworzenia.

Dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał promujący projekt i nadal tak naprawdę trudno powiedzieć coś konkretnego o historiach. Na pewno warto zwrócić uwagę na naprawdę dobry montaż.

Źródło: YouTube.com

Tagi: love death + robots Netflix trailer zwiastun