Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.03.2019 15:02
World of Warships: Legends. Start wczesnego dostępu na PS4 w kwietniu
695V

World of Warships: Legends. Start wczesnego dostępu na PS4 w kwietniu

World of Warships na PS4 szykuje się do wypłynięcia na szerokie wody. Wargaming ujawnił nam datę startu gry we wczesnym dostępie.

World of Warships: Legends aktualnie znajduje się w fazie zamkniętej bety, do której dostęp zyskały osoby wcześniej zapisane. Już wkrótce to się zmieni i grę testować będzie mógł każdy. Wargaming ujawnił nie tylko terminy najbliższych testów, ale i start gry we wczesnym dostępie.

World of Warships: Legends. Graliśmy w betę i nam się podobało

W dniach 22-24 marca zaplanowane zostały ostatnie testy w ramach zamkniętej bety World of Warships: Legends. Jeśli interesuje was udział i kuszą nagrody (m.in. waluta premium) za wzięcie udziału, to zapiszcie się na stronie gry. Względem ostatnich testów, do sprawdzenia dojdzie frakcja Wielkiej Brytanii, 14 nowych okrętów i przebudowany system oświetlenia.

16 kwietnia World of Warships: Legends trafi do wczesnego dostępu i wtedy każdy będzie mógł wypróbować grę. Ta na PS4 zaoferuje pełne wsparcie dla technologii HDR oraz wykorzysta dodatkową moc PS4 Pro. Pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K zostanie dodane w aktualizacji, którą zaplanowano na lato tego roku.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Lesta Studio Wargaming.net world of warships