Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.02.2019 13:33
The Elder Scrolls Online: Wrathstone już dostępne
669V

The Elder Scrolls Online: Wrathstone już dostępne

Rozwój The Elder Scrolls Online może imponować. Wczoraj zadebiutowało kolejne rozszerzenie gry - Warthstone.

ZeniMax od momentu premiery The Elder Scrolls Online w 2014 roku było w stanie odwrócić negatywny trend utraty zainteresowania i sprawić, że tytuł po porzuceniu abonamentu zaczął zyskiwać graczy i zarabiać na siebie.

Zapowiedziano The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Zwiastun przygotowuje na bitwy ze smokami

Kolejne dodatku wydawane cykliczne wnosiły do gry sporo nowości. Na ten moment gracze czekają na Elsewyr, a oczekiwanie umili im mniejsze rozszerzenie - Wrathstone, którego debiut rozpoczyna całoroczny Sezon Smoka.

Wystartuje on dwoma nowymi lochami - Depths of Malatar i Frostvault. Wydarzenia z 21. aktualizacji będą prowadziły prosto do kolejnego dodatku - Elsewyr, który zadebiutuje jużw czerwcu. W każdym lochu znajdziemy połowę starożytnej tablicy Wrathstone, czyli klucza, którego użyje później Abnur Tharn, aby otworzyć Sale Kolosa i przypadkowo uwolnić smoki w Elsweyr.

Oba lochy można ukończyć na poziomach trudności Normal, Veteran i Veteran Hard. Po ukończeniu tych czteroosobowych wyzwań gracze otrzymają potężne nowe zestawy przedmiotów i niepowtarzalne elementy kolekcjonerskie, takie jak nowa skórka czy chowaniec niebiorący udziału w walkach.

Pakiet dostępny jest za darmo dla posiadaczy ESO Plus. Pozostali mogą kupić go za wewnątrzgrową walutę w sklepie gry.

Tagi: Bethesda Softworks PC playstation 4 The Elder Scrolls Online wideo xbox one ZeniMax Online Studios