Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 08.06.2010 21:10
DJ Hero 2 oficjalnie... + trailer
806V

DJ Hero 2 oficjalnie... + trailer

Pamiętacie niespodziankę z Gears of War 3 na Xbox Live? W podobny sposób wypłynął dzisiaj DJ Hero 2, a chwilę później Activision oficjalnie zapowiedziało grę na tegoroczny październik. Przygotujcie miksery i... mikrofony. UPDATE: jest i trailer...xxxxx

 

DJ Hero 2 miałem okazję bliżej poznać pod koniec maja, na pokazie Activision w Londynie - tradycyjnie jednak przed wylewnością w temacie wstrzymują mnie 3 literki lub jedno słowo-klucz: NDA / embargo (niepotrzebne skreślić). Pełną zapowiedź przeczytacie w najbliższym, 155. numerze PSX Extreme.

 

Tymczasem pozostaje mi więc podzielić się z Wami tym, co ujawnił dziś światu wydawca. Główny tryb kariery nazywa się "Empire", poza tym doszło kilka opcji multiplayer, potyczki zwane DJ Battles, większy nacisk na aspekt społecznościowy i grę online. To co powinno ucieszyć fanów oryginału, to nowa opcja "freestyle", ale całkowitej wolności tworzenia miksów mieć nie będziemy. Niespodzianką jest także support mikrofonu - miksy z sequela posiadać będą dodatkową ścieżkę wokalną, do śpiewania lub rapowania. Wzorem ostatniej edycji Guitar Hero, DJH2 wzbogaci się także o Party Play, czyli możliwość dołączenia do zabawy drugiego gracza w dowolnym momencie.

 

Na płycie z grą znajdzie się ponad 70 remiksów na bazie 100 utworów od 85 artystów - wśród nich znajdziemy takie nazwy jak Metallica, Dr Dre, Chemical Brothers, Lady Gaga, DJ Deadmau5, Rihanna i Kanye West. DJ Deadmau5 pojawi się także w grze w cyfrowym wcieleniu, jako grywalny DJ. Do sklepów trafi kilka pakietów, m.in. zestaw Party z dwoma mikserami i mikrofonem, gra ukaże się także samodzielnie dla posiadaczy poprzedniej edycji. Sam hardware nie zmienia się.

 

Aby uczcić dzisiejsze ujawnienie gry, na PSN oraz Xbox Live pojawił się darmowy remiks dla posiadaczy DJ Hero: "Just Dance" Lady Gaga vs. Deadmau5's "Ghosts 'n' Stuff". Dostępny on będzie do pobrania jedynie w dniach 8 - 14 czerwca.

 

UPDATE:

Pojawił się pierwszy trailer zapowiadający grę - oczywiście, aby przypadkiem nie zdradzić zbyt wiele, zbudowany na bazie remiksu wspomnianego powyżej. I ukazujący w akcji nowy gadżet - mikrofon. Szykuje się przednia zabawa...

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: