Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2019 08:49
Hellblade: Senua's Sacrifice QLOC
833V

Hellblade: Senua's Sacrifice przenoszone na Nintendo Switch przez Polaków

Nintendo Switch otrzyma jeszcze w tym roku szczególną produkcję. Gra Ninja Theory trafi na konsolę Japończyków i będzie to bez wątpienia świetna okazja do zapoznania się z tą mocną historią przez kolejnych graczy. Nad przeniesieniem Hellblade: Senua's Sacrifice pracują Polacy.

Hellblade: Senua's Sacrifice zadebiutowało na rynku w 2017 roku. Początkowo produkcja była dostępna wyłącznie na PlayStation 4 oraz komputery osobiste, ale autorzy stworzyli również edycję na Xboksa One – jak wiadomo Ninja Theory jest już teraz częścią rodziny Microsoftu.

Nintendo Direct luty. Zbiór najważniejszych informacji

Studio rozpoczęło prace nad nowym tytułem, o którym podobno usłyszymy jeszcze w tym roku, więc deweloperzy nie chcą tracić mocy przerobowej i zdecydowano się zatrudnić specjalistów do przeniesienia Hellblade: Senua's Sacrifice na Nintendo Switcha.

To rodzimy QLOC zajmuje się stworzeniem czwartej wersji tej wyjątkowej historii, więc możemy mieć pewność, że gra zostanie dopieszczona i w dniu premiery bez najmniejszego problemu zatopimy się w odmętach problemów głównej bohaterki.

QLOC coraz częściej otrzymuje pod swoje skrzydła najważniejsze gry – polska firma nie zajmuje się już wyłącznie lokalizacjami, czy też dbaniem o jakość produkcji. Polacy coraz częściej otrzymują możliwość przeniesienia tytułów na kolejne platformy – to właśnie ten zespół pracuje nad między innymi Mortal Kombat 11 (PC), a wcześniej miał okazję zaoferować kolejnym graczom między innymi Dark Souls Remastered, Get Even, Resident Evil 6, czy też DmC: Devil May Cry,

Źródło: QLOC

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory

Nie przegap