Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 19.01.2019 15:40
Mortal Kombat 11 ma otrzymać lepszy port na PC niż Mortal Kombat X
771V

Mortal Kombat 11 ma otrzymać lepszy port na PC niż Mortal Kombat X

Mortal Kombat 11 doczekał się konkretnej prezentacji. Trzeba przyznać, że już teraz gra prezentuje się wyjątkowo krwawo, ale zarazem pięknie. Wyobraźcie sobie co to będzie, gdy Mortal Kombat 11 trafi na PC.

Seria Mortal Kombat powróciła na komputery osobiste przy okazji rebootu Mortal Kombat z 2011 r., a dokładniej jego kompletnej odsłonie - Mortal Kombat Komplete Edition. Od tamtego czasu każda gra od Netherrealm Studios ukazuje się na blaszakach ku uciesze fanów.

Mortal Kombat 11. Wszystkie informacje z wczorajszego pokazu gry

Niestety konwersja kolejnej części - Mortal Kombat X była kompletną klapą, do tego stopnia że zdecydowano się wstrzymać wydanie drugiego DLC z postaciami, które ostatecznie trafiło do pełnej edycji - Mortal Kombat XL.

Mortal Kombat 11 ma nie powtórzyć błędów poprzedniczki, ponieważ za przygotowanie gry na PC odpowiada polskie studio QLOC, które pomogło przy przeniesieniu Mortal Kombat XL na blaszaki. 

Pracują z naszym silnikiem już trzy lata, dzięki temu prace nad grą są o wiele szybsze. 

Jeżeli obawiacie się o losy DLC, które już zostało zapowiedziane to musicie wiedzieć, że sytuacja, która zdarzyła się przy okazji Kombat Packa 2 do Mortal Kombat X się nie powtórzy. Główny projektant gry, Paulo Garcia zastrzega jednak, że dodatki i łatki mogą nie ukazywać się tego samego dnia, co aktualizacje dla konsol, ale odstępy między wersjami będą niewielkie.

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios nintendo switch PC playstation 4 QLOC S.A. warner bros Warner Bros. xbox one

Nie przegap