Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2019 08:00
Demon's Souls Remastered tak
1163V

Demon's Souls Remastered to kwestia czasu? Tak twierdzi dziennikarz Kotaku

Zdecydowanie za długo czekamy na porządny port Demon’s Souls na aktualną generację, ale bardzo możliwe, że prace nad tytułem trwają już od dłuższego czasu. Krótką wiadomość w tej sprawie opublikował Jason Schreier, który dosłownie rozbudził miłośników gier From Software.

Fani wymagających produkcji From Software od dawna błagają o przeniesienie Demon’s Souls na aktualną generację. Deweloperzy w tym wypadku nie mają nic przeciwko, jednak wszystko zależy od Sony, ponieważ to ta firma posiada pełne prawa do marki.

Remaster Demon's Souls? From Software nie ma nic przeciwko

Na Reseterze wczoraj wieczorem pojawiło się proste pytanie jednego z fanów – czy kiedykolwiek otrzymamy remaster Demon’s Souls?  Po zaledwie dwóch minutach od opublikowania wiadomości pojawiła się odpowiedź Jasona Schreiera: „tak”.

Mało? Sympatycy marki nie potrzebowali więcej i w temacie pojawiło się sporo pozytywnych informacji, które pokazują, że powrót Demon's Souls będzie kolejnym strzałem w dziesiątkę, ponieważ wielu graczy marzy o zapoznaniu się z tytułem na PlayStation 4.

Warto jednocześnie zaznaczyć – co zostało poruszone przez użytkowników Resetery – Bluepoint Games od dawna pracuje nad odświeżeniem ważnego klasyka. Amerykańskie studio specjalizuje się w kreowaniu odświeżonych pozycji zmierzających na konsole aktualnej generacji.

Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale jak wiadomo Schreier posiada wyjątkowe kontakty z branżą gier i często publikuje na Kotaku gorące, zakulisowe informacje.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/think-we%E2%80%99ll-ever-get-a-demon-souls-remaster.101879/

Tagi: Demon's Souls fromsoftware Namco Bandai Partners